درباره ما

راز زیبایی

خوش آمدید

آرایشگری حرفه ای در جهان به یک علم تبدیل شده و اصول خاص خودش را دارد. به عنوان مثال در مورد کوتاهی مو آرايشگر حرفه ای، با تجربه‌اي كه دارد فرم صورت از نظر استخواني يا گوشتي بودن، جنس مو، اندازه گردن، اشكال هندسي سر و ساير گزينه‌ها را در نظر گرفته و سپس تصميم مي‌گيرد كه مو را چگونه اصلاح كند اما در كشور ما که این شغل عمدتا به صورت حرفه ای نمی باشد، مشتري دستور مي‌دهد كه چه مدل مويي داشته باشد.
در طول تاریخ بشر زیبایی و آراستگی مورد توجه همه بوده است. ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد می باشد و در ارتباطات اجتماعی موثر است. از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد. آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و ...) می پردازد. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در کشور ما آرایش بیشتر برای خانم ها و پیرایش برای آقایان استفاده می شود. آرایشگر زنانه به کوتاه کردن، مدل دادن، رنگ کردن موها، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد. در آرایشگاه های مردانه کارهای کوتاه کردن، حالت دادن و رنگ کردن موها و اصلاح صورت انجام می شود.
برای آرایشگر شدن می توانید دوره های فنی موجود را گذرانده و یا در کنار یک آرایشگر ماهر کارآموزی کنید. برای این شغل باید بتوانید مهارت های ارتباطی خوبی داشته و به بهترین شکل به مشتریان خدمات ارائه دهید. باید خلاق بوده و از آخرین مدل ها و مدها و روش ها اطلاع داشته باشید. آموزشگاه آرایشی راز هستی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای، با مدیریت خانم عارف در سال ۱۳۹۷تاسیس گردید. تمامی رشته های آرایشی شامل میکاپ و شنیون تخصصی، کاشت ناخن، کاشت و اکستنشن مژه، ليفت و لمينت مژه، کوپ، کراتین مو، انواع رنگ مو، آمبره، بالیاژ، مش، بافت مو، میکروپیگمنتیشن، اکستنشن مو بصورت تخصصی و توسط کادر حرفه ای آموزش و خدمات نیز ارائه میشود و همچنین در تمامی رشته ها بعد از اتمام کلاس های آموزشی مدرک بین المللی اعطا میگردد.


سالن زیبایی راز هستی در خدمت شما عزیزان میباشد

گریم و میکاپ یعنی هنرنمایی آرایشگر روی چهره برای ایجاد زیبایی، در سالن زیبایی راز هستی میکاپ تخصصی عروس و همراه با به روزترین برندهای ارایشی دنیا انجام میگیرد .
داشتن مدل مویی خاص و متفاوت با بقیه باعث می شود شما عزیزان در دید بقیه جذاب و متفاوت تر از همه به نظر بیایید. پس انتخاب یک مدل موی مناسب با سلیقه و خصوصیات ظاهری شما باعث به وجود آمدن این دید در بقیه می شود.
our team

meet our professionals